În conformitate cu prevederile O.U.G. 64/2009 privind gestionarea financiară a instrumentelor structurale şi utilizarea acestora pentru obiectivul convergență cu modificările şi completările ulterioare, aprobată prin Legea nr. 362/2009 şi ale H.G. nr. 218/2012 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor O.U.G. nr. 64/2009, Comuna Bălăcița cu sediul în localitatea Bălăcița, Sat Bălăcița, judetul Mehedinți, tel/fax O784121312, E-mail: comuna.balacitamh@yahoo.ro , a realizat procedura de selecţie parteneri privați în vederea realizării unui proiect integrat pentru cererea de propuneri de proiecte  ”Implementarea strategiilor de dezvoltare locală în comunitățile marginalizate din zona rurală și/ sau în orașe cu o populație de până la 20.000 locuitori” AP 5/ PI 9.vi/ OS 5.2.

CONTEXTUL SELECTIEI

Comuna Bălăcița doreşte să realizeze un proiect integrat în calitate de beneficiar în cadrul AP 5/ PI 9.vi/ OS 5.2. din POCU ”Implementarea strategiilor de dezvoltare locală în comunitățile marginalizate din zona rurală și/ sau în orașe cu o populație de până la 20.000 locuitori”.

Raport Procedura de Selectie

ABOUT THE AUTHOR: admin